Derece 5.92
Bookmark

Chu Feng: B.E.E

Watch full episodes Chu Feng: B.E.E, download Chu Feng: B.E.E english subbed, Chu Feng: B.E.E eng sub, download Chu Feng: B.E.E eng sub, stream Chu Feng: B.E.E at Anime Diyarı - Online Anime İzleme Platformu.
雛蜂-B.E.E-
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayımlandı: 2015 Süre: 16 Dakika Tip: TV Bölümler: 6 Fansub: Anime Diyarı Yüklendi: admin Yayımlanma Tarihi: Güncellendi:
Watch streaming Chu Feng: B.E.E English Subbed on Anime Diyarı - Online Anime İzleme Platformu. You can also download free Chu Feng: B.E.E Eng Sub, don't forget to watch online streaming of various quality 720P 360P 240P 480P according to your connection to save internet quota, Chu Feng: B.E.E on Anime Diyarı - Online Anime İzleme Platformu MP4 MKV hardsub softsub English subbed is already contained in the video.

Açıklama Chu Feng: B.E.E

2017 yılında bir grup deha bilim adamı, biyoteknikte dikkat çekici atılıma ulaşırlar. Ancak tüm yeni teknolojiler, silahlanma yarışının yeni turunu başlatarak askeriye kullanımına katılır. Modern biyotekniğin ve en gelişmiş silahların, önemli başarısı olan öncüler, bu yarışta daha çok kullanılır. Öncüler savaşta son derece etkili olmasına rağmen, tahmini ömürleri kullandıkları nanomakinelerle kısalmıştı. Genellikle çoğu öncü, hizmetinden bir yıl sonra emekli olur. Kahraman Liuli, uzun zamandır yürüttüğü görevlerden sonra ömrünün çoğunu tüketmiştir. Hayatında geriye kalan 380 günle, yeni görevi; sivil tesisinde tutulan bir rehineyi kurtarmayı kabul eder. Sadece öldürmeyi ve savaşı bilen Liuli gibi bir öncü için bu, diğer görevlerden farksızdır. Ancak sonunda görevi itaatkâr bir biçimde kabul etmeye karar verir. Görevi boyunca Liuli, rehineyi öncü varır varmaz tutan adamı şaşırtıcı biçimde bulur. Önceki öncü Zhongrong Zhou ağlar ve hükümete Aden’in oğlunu teslim etmesi ister. Bir öncü olarak Liuli, Zhou’ya karşı derin nefret besler. Öncünün pisliğini yok etmek için, iki öncü arasındaki savaş başlar.

Galeri Chu Feng: B.E.E

Yorumlar