Derece 8.36
Bookmark

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Watch full episodes Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu, download Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu english subbed, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu eng sub, download Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu eng sub, stream Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu at Anime Diyarı - Online Anime İzleme Platformu.
無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayımlandı: 2021 Sezon: Tip: TV Bölümler: 11 Fansub: Anime Diyarı Yönetmen: Kast: Yüklendi: admin Yayımlanma Tarihi: Güncellendi:
Watch streaming Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu English Subbed on Anime Diyarı - Online Anime İzleme Platformu. You can also download free Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Eng Sub, don't forget to watch online streaming of various quality 720P 360P 240P 480P according to your connection to save internet quota, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu on Anime Diyarı - Online Anime İzleme Platformu MP4 MKV hardsub softsub English subbed is already contained in the video.

Açıklama Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Tanımadığı birini trafik kazasından kurtarırken ölen 34 yaşındaki bir NEET büyülü bir dünyaya Rudeus Greyrat isminde yeni doğmuş bir bebek olarak reenkarne olur. Geçmiş hayatından ona kalan bilgisi, tecrübesi ve pişmanlıklarıyla beraber daha önce yaptığı yanlışları yapmadan dolu dolu bir hayat yaşamaya çalışmaya karar verir. Oldukça yüksek olan büyü güçleri ve yetişkin beyniyle ailesi ve çevresi tarafından bir dahi olarak görülse de içinde hala bir otaku ruhu taşımaktadır.

Yorumlar