Kış 2021

Dr. Stone: Stone Wars

TMS Entertainment
? Bölümler · TV Ongoing ドクターストーン STONE WARS
?

Dr. Stone serisinin 2. sezonu

Hortensia Saga

LIDENFILMS
12 Bölümler · TV Ongoing
5.72

Hortensia dükü, kralı öldürdüğünde, birçok kişinin kanını döken bir kaos dalgasını serbest bıraktı. Brazenly yeni krallığını eskisin külleri üzerine kuruyorken, acımazsız yönetim şekli arkasında bir sürü yetim bıraktı. Ama şimdi kralın varisi artık reşit. Gizlice erkek kılığında yaşayarak bu güne kadar hayatta kaldı. Şimdi ona ait olanı hem ülkesini hem de tahtını geri almak için müttefikler toplamanın zamanı geldi!

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Studio Bind
11 Bölümler · TV Ongoing 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
8.36

Tanımadığı birini trafik kazasından kurtarırken ölen 34 yaşındaki bir NEET büyülü bir dünyaya Rudeus Greyrat isminde yeni doğmuş bir bebek olarak reenkarne olur. Geçmiş hayatından ona kalan bilgisi, tecrübesi ve pişmanlıklarıyla beraber daha önce yaptığı yanlışları yapmadan dolu dolu bir hayat yaşamaya çalışmaya karar verir. Oldukça yüksek olan büyü güçleri ve yetişkin beyniyle ailesi ve çevresi tarafından bir dahi olarak görülse de içinde hala bir otaku ruhu taşımaktadır.

Shingeki no Kyojin: The Final Season

MAPPA
16 Bölümler · TV Ongoing 進撃の巨人 The Final Season
9.14

Eren ve arkadaşları kıyıya ulaşmışken ve Marley tehdidi ufukta belirirken, Devler’in gizemini çözme arayışındayken Keşif Birliği’ni neler beklemektedir?

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari

LIDENFILMS
12 Bölümler · TV Ongoing たとえばラストダンジョン前の村の少年が序盤の街で暮らすような物語
7.23

Yetiştiği köydeki insanların onu güçsüz görmesine rağmen, Lloyd her zaman gıpta ettiği başkentteki ”gerçek güç”ü keşfetmenin hayallerini kuran çömez bir maceracıdır. Hikaye, köyünden ayrılmasıyla başlar. Şöyle ki ayrıldığı köy ise dünyanın en tehlikeli zindanlarından birinin dibinde yer almaktadır. Lloyd kendini güçsüz olarak görse de yeni başlayan maceracılar için olan şehirde diğerleriyle olan arasındaki fark bu kadar mı ezici olur?